Varumärken hos Kobolt Bikes
Vi har bara kvalitetsmärken inom elcyklar och elcrossar. Utforska de varumärken vi har valt ut för den danska och europeiska marknaden.
Aventon
7 modeller hos Kobolt Bikes · Se modeller
Aventon Pace 500.3Aventon Pace 500.3 Step-ThroughAventon Level 3Aventon Aventure.2Aventon Soltera.2Aventon Sinch.2 FoldingAventon Aventure.2 Fat TireCannondale
6 modeller hos Kobolt Bikes · Se modeller
Cannondale Moterra Neo Carbon 1Cannondale Moterra Neo Carbon 2Cannondale Moterra Neo 3Cannondale Topstone Neo Carbon 1Cannondale Topstone Neo Carbon 3Cannondale Synapse Neo Carbon 2Electric Bike Company
3 modeller hos Kobolt Bikes · Se modeller
Electric Bike Company Model RElectric Bike Company Model CElectric Bike Company Model SGiant
7 modeller hos Kobolt Bikes · Se modeller
Giant Trance X E+ 1 ProGiant Trance X E+ EliteGiant Reign E+ ProGiant Fathom E+ 1 ProGiant Revolt E+ ProGiant Defy Advanced E+ 0Giant EnergyPak Range ExtenderJuiced
3 modeller hos Kobolt Bikes · Se modeller
Juiced RipCurrent SJuiced HyperScrambler 2Juiced RipCurrent S Fat TireKTM
4 modeller hos Kobolt Bikes · Se modeller
KTM Freeride E-XCKTM Freeride E-SMKTM SX-E 5KTM Freeride E-XC Junior 16eDRIVELeatt
2 modeller hos Kobolt Bikes · Se modeller
Leatt ReaFlex Chest ProtectorLeatt Youth 3DF Chest ProtectorLectric
8 modeller hos Kobolt Bikes · Se modeller
Lectric XP 3.0Lectric XP 3.0 Step-ThruLectric ONELectric XP TrikeLectric XP Lite 2.0Lectric XP 3.0 Fat TireLectric XP 3.0 FoldingLectric XP Lite 2.0 FoldingPOC
2 modeller hos Kobolt Bikes · Se modeller
POC Pocito Joint VPD Air (Knee/Elbow Set)POC Tectal Race MIPSRad Power Bikes
8 modeller hos Kobolt Bikes · Se modeller
Rad Power Bikes RadCity 5 PlusRad Power Bikes RadCity 5 Plus Step-ThruRad Power Bikes RadRover 6 PlusRad Power Bikes RadRunner 3 PlusRad Power Bikes RadTrikeRad Power Bikes RadExpand 5 FoldingRad Power Bikes RadRover 6 Plus Fat TireRad Power Bikes RadRover Spare BatteryRide1Up
7 modeller hos Kobolt Bikes · Se modeller
Ride1Up ProdigyRide1Up Prodigy STRide1Up LMT'DRide1Up TurrisRide1Up Revv 1Ride1Up Rift Fat TireRide1Up Portola FoldingSanta Cruz
5 modeller hos Kobolt Bikes · Se modeller
Santa Cruz Heckler SL CC X0 AXSSanta Cruz Heckler SL C GX AXSSanta Cruz Heckler Carbon CC X0 AXSSanta Cruz Bullit CC X0 AXSSanta Cruz Reserve 30 Carbon MTB WheelsetSegway
5 modeller hos Kobolt Bikes · Se modeller
Segway Dirt eBike X260Segway Xaber 300Segway MyonSegway MuxiSegway Muxi FoldingSerial 1
3 modeller hos Kobolt Bikes · Se modeller
Serial 1 Rush/CtySerial 1 Rush/Cty Step-ThruSerial 1 Mosh/CtyShimano
2 modeller hos Kobolt Bikes · Se modeller
Shimano STEPS BT-E8036 630Wh BatteryShimano STEPS Smart Charger EC-E6000Specialized
11 modeller hos Kobolt Bikes · Se modeller
Specialized Turbo Levo SL Comp CarbonSpecialized Turbo Levo SL Expert CarbonSpecialized Turbo Kenevo SL ExpertSpecialized Turbo Kenevo ExpertSpecialized Turbo Vado SL 4.0Specialized Turbo Vado SL 5.0Specialized Turbo Como SL 4.0Specialized Turbo Como SL 5.0Specialized Turbo Creo SL Expert EVOSpecialized Turbo Creo SL Comp CarbonSpecialized Turbo Levo Range-Extender BatterySur-Ron
3 modeller hos Kobolt Bikes · Se modeller
Sur-Ron Light Bee XSur-Ron Ultra BeeSur-Ron Storm BeeTalaria
5 modeller hos Kobolt Bikes · Se modeller
Talaria Sting MX4Talaria Sting MX3Talaria Sting R MX5 ProTalaria Sting L1eTalaria KomodoTrek
12 modeller hos Kobolt Bikes · Se modeller
Trek Rail 7Trek Rail 9.8 XTTrek Rail 9.9 XTRTrek Powerfly FS 9.9Trek Powerfly FS 7Trek Domane+ LT 9Trek Domane+ HPTrek FX+ 2Trek Allant+ 7Trek Allant+ 9STrek Domane+ ALR 5Trek Checkpoint+ SL 5Universal
2 modeller hos Kobolt Bikes · Se modeller
Universal 48V Commuter E-Bike Spare BatteryUniversal 48V 2A Smart Charger